HAKKIMIZDA

2014 yılında Nakış Grup bünyesinde “Ev Perakendeciliği” sektörüne adım atan Evino, ev dekorasyon, ev organizasyon, mutfak gereçleri ve banyo aksesuarları kategorilerinde 3000’i aşkın ürün çeşidiyle hizmet vermektedir.

Toptan, perakende ve e-ticaret üzerinden Türkiye’nin dört bir yanına ulaşan Evino, ürün çeşitliliği ve markalaşma süreciyle sektöründe farklı bir konuma gelmiştir.

 

MİSYONUMUZ

Her ev güzeldir düşüncesiyle müşterilerimizin evlerine zarif dokunuşlar yapmak, yaşam alanlarının kalitesini arttırmak ve hayatlarını kolaylaştırmak. Kaliteden taviz vermeden uygun fiyat politikası uygulayarak müşteri memnuniyetini sağlamak.

 

VİZYONUMUZ

Ev perakendeciliğinde ülkemizin en sevilen ve tercih edilen firması olmak. Ürün çeşitliliğimizi arttırarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına en kolay ve hızlı çözümleri sunmak. Bugün olduğu gibi yarınlarda da ürün gamımızı çevreye ve insan sağlığına zarar vermeyenlerden seçerek sürdürülebilir başarıyı yakalamak. 

 

Galeri 1
FOTOĞRAFLARLA NAKIŞ GRUP

İki yılı aşan ar-ge çalışmaları neticesinde piyasaya giren Evino, ev perakendeciliği sektöründe tecrübeli çalışanlarıyla yola devam ediyor. Genç ve dinamik bir ekiple her gün daha ileriye doğru adım atıyoruz. Titizlikle yürütülen ürün seçimi, profesyonel depolama sistemleri ve organize bir ekiple müşterilerimize en iyi hizmeti verme gayreti içerisindeyiz.

Evino olarak, ev dekorasyonu, ev organizasyonu, mutfak gereçleri ve banyo aksesuarları kategorilerinde faaliyet gösteriyoruz. Bünyemizdeki pazarlama ağımızla yurt içinde yüzlerce noktada, ülkemizdeki büyük toptancılara yapılan satışlarla, Türkiye geneli zincir konsept mağazalar kanalıyla, Türkiye’nin en önemli e-ticaret sitelerinde ve bir Nakış Grup iştiraki olan farkspeti.com yoluyla ürünlerimiz sahiplerine ulaşıyor.

Ürünlerimizin satışında, sahiplerine ulaştırılmasında ve satış sonrasında müşteri memnuniyeti ilk hedefimizdir. Müşterilerimiz ürünlerimiz ile ilgili dilek ve önerilerini müşteri hizmetlerine ulaştırarak en kısa zamanda sorunların çözümüne ulaşmaktadır.

Evino olarak ürün tedariği noktasında güçlü firmalarla çalışmaktayız. Kalite yönetimi ekibimiz bünyemize kattığımız ürünleri kullanım alanlarına göre testlere tabi tutmaktadır.

Gıda ile teması olan ürünlerin her biri mevzuatına uygun olarak (ilgili bakanlık tarafından) akredite laboratuvarlarda analizlere tabi tutulmaktadır.

Site Gezgini
  • Nakış Grup
  • Nakış Gıda
  • Rosemin
  • Fark Sepeti
  • Vefa